Blaty betonowe

Blaty betonowe z betonu architektonicznego to trwała i atrakcyjna wizualnie alternatywa dla elementów wykonanych z kamienia. Wszystkie blaty wykonywane są zgodnie z indywidualnym projektem - dlatego możesz być pewny, że zamówiony produkt w pełni będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Odpowiednie otwory (np. pod płytę grzewczą, czy zlewozmywak) umieszczane są już w trakcie produkcji formy, dlatego wygląd całego blatu jest bardzo estetyczny (gładkie krawędzie, brak niepotrzebnych łączeń itp). Taki element sprawdzi się idealnie zarówno w kuchni jak i w łazience.

Blaty z betonu architektonicznego do Kuchni, Łazienki

Jednym z najważniejszych elementów produkcji blatu z betonu architektonicznego jest jego odpowiednia impregnacja. W SLABB stosujemy środek, który został przez nas dokładnie sprawdzony. Plamy z trudnych do usunięcia substancji takich jak czerwone wino, coca-cola czy olej nie zostawiają na blacie żadnego śladu, dlatego korzystanie z niego jest bardzo wygodne. Impregnat nie zawiera substancji toksycznych, dlatego bez przeszkód może być stosowany na powierzchniach, które mają bezpośredni kontakt z żywnością.

 

Blaty betonowe dostępne są w 4 podstawowych kolorach: biały, szary, antracytowy i czarny. Aby zapewnić jak najwyższą jakość i wygodę użytkowania wszystkie elementy produkowane są w wersji gładkiej. Pojedyncze wżery są cechą naturalną betonu architektonicznego i nie jesteśmy w stanie usunąć ich w 100%. Impregnacja nie zmienia koloru produktu.

Blaty z betonu

Blaty betonowe wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każdy z blatów jest wyjątkowy i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać wnętrzu niebanalnego charakteru, to blat betonowy znacznie ułatwi to zadanie. Element, który zamówisz trafi do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie był przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o jego każdy – nawet najmniejszy szczegół.