Chemia do betonu architektonicznego.

 

Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem w produkcji elementów z betonu architektonicznego przygotowaliśmy gamę wysokiej jakości produktów służących do montażu naszych bloczków ogrodzeniowych. Zastosowanie następujących produktów zgodnie z instrukcją zapewnia gwarancję pożądanego efektu końcowego, wieloletnią trwałość i ochronę ogrodzenia.

Klej uszczelniający do bloczków ogrodzeniowych

Klej do bloczków ogrodzeniowych

 

Klej uszczelniający do bloczków ogrodzeniowych z betonu architektonicznego to specjalistyczne, gotowe do użycia, kauczukowe szczeliwo przeznaczone do uszczelnienia spoin pomiędzy bloczkami wykonanymi z betonu architektonicznego.
Jest odporny na grzyby, pleśnie, nie jest wrażliwy na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Trwale łączy wszystkie elementy, tworząc solidne elastyczne połączenie.

Impregnat hydrofobowy do betonu architektonicznego

Impregnat hydrofobowy do betonu architektonicznego

Impregnat przeznaczony jest do wewnętrznego i zewnętrznego hydrofobowego zabezpieczenia i uszlachetnienie podłoży z betonu architektonicznego. Impregnat głęboko penetruje strukturę podłoża, znacznie zmniejszając nasiąkliwość betonu architektonicznego, a jednocześnie sprawia że podłoże pozostaje paro przepuszczalne. Preparat może być stosowany nawet na wilgotne powierzchnie. Chroni przed rozwojem wykwitów, zwiększa mrozoodporność podłoża, ułatwia usuwanie plam z oleju i innych zanieczyszczeń.

Stabilizator do betonu SRA 1

Stabilizator do betonu - SRA1

 

Stabilizator SRA 1 to specjalistyczny stabilizator o właściwościach zmniejszających kurczliwość do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB.
SRA 1 poprawia właściwości zaczynu cementowego poprzez zmniejszenie tarcia wewnętrznego, ułatwia uzyskanie jednorodnego betonu, redukuje sedymentację, znacząco zmniejsza skurczliwość betonu podczas dojrzewania.

Plastyfikator do betonu P40

Plastyfikator do betonu - P40

 

Plastyfikator P40 wpływa na obniżenie napięcia powierzchniowego wody, co w połączeniu z jego intensywnym działaniem dyspergującym powoduje silne uplastycznienie betonu przy niewielkim dozowaniu.
Aglomeraty ziaren cementu zostają zredukowane, a cement bardziej zwilżony przez co łatwiej daje się rozprowadzić z pozostałymi składnikami mieszanki. W ten sposób powstaje dobrze urabialny beton o podwyższonych parametrach fizyczno – chemicznych.
P40 to specjalistyczny plastyfikator do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB.