Chemia do betonu architektonicznego.

 

Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem w produkcji elementów z betonu architektonicznego przygotowaliśmy gamę wysokiej jakości produktów służących do montażu naszych bloczków ogrodzeniowych. Zastosowanie następujących produktów zgodnie z instrukcją zapewnia gwarancję pożądanego efektu końcowego, wieloletnią trwałość i ochronę ogrodzenia.

Klej uszczelniający do bloczków ogrodzeniowych

 

Klej uszczelniający do bloczków ogrodzeniowych z betonu architektonicznego to specjalistyczne, gotowe do użycia, kauczukowe szczeliwo przeznaczone do uszczelnienia spoin pomiędzy bloczkami wykonanymi z betonu architektonicznego.
Jest odporny na grzyby, pleśnie, nie jest wrażliwy na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Trwale łączy wszystkie elementy, tworząc solidne elastyczne połączenie.

Impregnat hydrofobowy do betonu architektonicznego

Impregnat przeznaczony jest do wewnętrznego i zewnętrznego hydrofobowego zabezpieczenia i uszlachetnienie podłoży z betonu architektonicznego. Impregnat głęboko penetruje strukturę podłoża, znacznie zmniejszając nasiąkliwość betonu architektonicznego, a jednocześnie sprawia że podłoże pozostaje paro przepuszczalne. Preparat może być stosowany nawet na wilgotne powierzchnie. Chroni przed rozwojem wykwitów, zwiększa mrozoodporność podłoża, ułatwia usuwanie plam z oleju i innych zanieczyszczeń.

Stabilizator do betonu SRA 1

 

Stabilizator SRA 1 to specjalistyczny stabilizator o właściwościach zmniejszających kurczliwość do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB.
SRA 1 poprawia właściwości zaczynu cementowego poprzez zmniejszenie tarcia wewnętrznego, ułatwia uzyskanie jednorodnego betonu, redukuje sedymentację, znacząco zmniejsza skurczliwość betonu podczas dojrzewania.

Plastyfikator do betonu P40

 

Plastyfikator P40 wpływa na obniżenie napięcia powierzchniowego wody, co w połączeniu z jego intensywnym działaniem dyspergującym powoduje silne uplastycznienie betonu przy niewielkim dozowaniu.
Aglomeraty ziaren cementu zostają zredukowane, a cement bardziej zwilżony przez co łatwiej daje się rozprowadzić z pozostałymi składnikami mieszanki. W ten sposób powstaje dobrze urabialny beton o podwyższonych parametrach fizyczno – chemicznych.
P40 to specjalistyczny plastyfikator do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB.