Wszystkie produkty z betonu architektonicznego
w całości wytwarzane są w naszej manufakturze w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie

w produkcji betonu architektonicznego, pozwala nam czuwać nad jego odpowiednią jakością, już od pierwszego kroku, aż do finalizacji całego zamówienia. Dbamy o to, aby do mieszanki betonowej trafiły najwyższej klasy materiały, sami przygotowujemy formy, w których beton nabiera odpowiednich kształtów, a następnie zapewniamy mu odpowiednie warunki niezbędne do procesu dojrzewania, dzięki któremu zachowuje on swoje właściwości przez długie lata.

Płyty Betonowe z Betonu Architektonicznego

Na czas wysyłki wszystkie produkty są odpowiednio zabezpieczone. Długoletnia praca z betonem pozwoliła nam na stworzenie autorskich systemów montażu, a odpowiednie instrukcje są wysyłane do Klientów wraz z zamówieniem.

Takie podejście pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonania i olbrzymią trwałość wyrobów z betonu architektonicznego firmy SLABB.

W naszej manufakturze cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu możemy w pełni przystosować nasze produkty do wymagań zamawiającego. Uzyskanie odpowiedniej ilości wżerów oraz odcieni płyt to dla nas chleb powszedni, więc możesz być pewny, że produkt który do Ciebie trafi, będzie dokładnie taki, jaki zamawiałeś.

Każdy z elementów, które są wykorzystane w procesie produkcji betonu architektonicznego pochodzi od Polskich producentów. Nasz beton posiada również wszystkie niezbędne atesty oraz systematycznie przechodzi badania w niezależnym specjalistycznym laboratorium (więcej informacji o specyfikacji technicznej wykorzystywanego przez nas betonu znajdziesz w katalogu).

Pamiętaj, że beton jest materiałem trudnym do ujarzmienia. Jeśli szukasz solidnej firmy, z wieloletnim doświadczeniem, dla której proces jego produkcji nie stanowi już żadnych tajemnic, to dobrze trafiłeś. W naszej manufakturze sami tworzymy nie tylko beton, ale również odpowiednie formy, które pozwalają nam na produkcję płytek 3D, donic i mebli  Wykonujemy również elementy na podstawie przesłanych projektów.

Postaw na solidną i trwałą pracę ludzkich dłoni, a nie na produkty wytwarzane maszynowo. Skontaktuj się z Nami już dziś.