Nadruk, Tłoczenia

Marka SLABB zawsze stawia na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz na zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów właśnie dlatego wprowadziliśmy możliwość personalizacji naszych wyrobów poprzez nadruku na betonie lub tłoczenia.

Płyty betonowe SLABB z nadrukiem łączą klasykę z nowoczesnością, otwierają nowe możliwości wykończenia wnętrz. Brak ograniczeń we wzornictwie, precyzja cyfrowego wydruku, kreatywność i estetyka nie mają sobie równych. Płyty powstają poprzez naniesienie druku cyfrowego na odpowiednio przygotowaną powierzchnie.

Nadruk na betonie architektonicznym jest niezwykle oryginalnym i niepowtarzalnym elementem wykończenia wnętrz, nadruk może być kolorowy lub czarno – biały i obejmować praktycznie dowolną grafikę, logo, zdjęcie, wzory geometryczne.

Tłoczenia mogą zostać wykonane w każdym z elementów produkowanych przez naszą firmę począwszy od płyty a na bloczkach ogrodzeniowych kończąc. Obejmować mogą logotypy, napisy oraz numerację. Sprawdzają się idealnie zarówno  wewnątrz jak i na zewnątrz.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.