Współpraca.

Wysoka jakość naszych produktów znalazła uznanie w oczach inwestorów oraz klientów indywidualnych na terenie całej Europy. Marka SLABB należy do ścisłej czołówki producentów elementów z betonu architektonicznego. Możliwość czerpania z bogatej gamy wzorów prezentowanych w katalogach jak i możliwość indywidualnego kreowania elementów pozwoli Państwu i Państwa klientom stworzyć wymagany wygląd swojego otoczenia. Produkowane przez nas elementy charakteryzują się nie tylko nowoczesnym wzornictwem ale i najwyższą jakością i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół.

Stale poszerzamy naszą sieć partnerską i poszukujemy do współpracy architektów, projektantów, dystrybutorów oraz firmy montażowo - budowlane. Naszym partnerom oferujemy wsparcie techniczne, nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości materiały promocyjne. Współpraca z nami to przejrzyste zasady, rzetelność oraz terminowa realizacja wszystkich zleceń.

Wierzymy, ze najwyższa jakość naszych produktów spełni Państwa oczekiwania oraz oczekiwania najbardziej wymagających Państwa klientów.

 

Zapraszamy do współpracy oraz bezpośredniego zapoznania się z jakością naszych produktów. Jeśli chcesz dołączyć do naszej sieci partnerskiej, skontaktuj się z nami:

tel. +48 / 533 216 816

email: zamowienia@slabb.pl

Zostań partnerem marki SLABB i stwórzmy razem niezapomniany projekt.