Bloczki betonowe do ogrodzeń to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie ciekawego muru do ogrodzenia. Bloczki są bardzo łatwe w montażu. Każdy element jest pusty w środku - na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą oraz zbrojeniem. Aby bloczki były w pełni funkcjonalne zalecamy ich zaimpregnowanie (najlepiej niezwłocznie po montażu). Specjalistyczny impregnat firmy Yumacom dostępny jest w naszej ofercie.

W naszej ofercie dostępne są bloczki ogrodzeniowe oraz daszki o wymiarach:

Dostępne są również bloczki w ww. wymiarach z przygotowanymi wnękami na oświetlenie oraz  przelotowe skrzynki na listy/ video-domofony dedykowanych  dla naszych bloczków ogrodzeniowych.

Dzięki temu można w pełni dopasować je do posiadanego ogrodzenia oraz przestrzeni, którą zamierzamy nimi wypełnić. Bloczki betonowe sprawdzą się idealnie przy ogrodzeniach aluminiowych firmy NIVE wykorzystane zarówno przy bramie oraz jako murek podporowy.

Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym.  Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

W ofercie marki Slabb znaleźć można również nowoczesne, przelotowe, skrzynki na listy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej wraz z zintegrowanymi przyciskami dzwonkowymi, domofonami oraz video-domofonami, kupując bezpośrednio od nas masz pewność ze wszystkie elementy będą pasowały do siebie perfekcyjnie a montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Bloczki betonowe do ogrodzeń wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu niebanalnego charakteru to z pewnością powinieneś postawić na bloczki betonowe. Elementy trafią do Ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.