Bloczki ogrodzeniowe z betonu architektonicznego.

Bloczki betonowe do ogrodzeń to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie ciekawego muru do ogrodzenia. Bloczki są bardzo łatwe w montażu. Każdy element jest pusty w środku - na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą i - ewentualnie - zbrojeniem. Aby bloczki były w pełni funkcjonalne zalecamy ich zaimpregnowanie (najlepiej niezwłocznie po montażu). Specjalistyczny impregnat firmy Eksil dostępny jest w naszej ofercie.

W naszej ofercie dostępne są bloczki ogrodzeniowe o wymiarach:

80 cm x 25 cm x 40 cm

80 cm x 25 cm x 30 cm

40 cm x 25 cm x 40 cm

40 cm x 25 cm x 30 cm

Dzięki temu można w pełni dopasować je do posiadanego ogrodzenia oraz przestrzeni, którą zamierzamy nimi wypełnić. Bloczki betonowe sprawdzą się idealnie przy ogrodzeniach aluminiowych firmy NIVE wykorzystane zarówno przy bramie oraz jako murek podporowy. 

Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym.  Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych. 

Bloczki betonowe do ogrodzeń wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu niebanalnego charakteru to z pewnością powinieneś postawić na bloczki betonowe. Elementy trafią do Ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.