Donice betonowe

Donice betonowe wykonane z betonu architektonicznego, to niezwykle trwałe – mrozoodporne elementy, które sprawdzą się doskonale zarówno w mieszkaniach, jak i w ogrodach i na tarasach.
Odpowiednia impregnacja pozwala nam na tworzenie w pełni funkcjonalnych donic, do których można sadzić rośliny bezpośrednio.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

kolor-czarny

Czarny

Donic montowanych na zewnątrz nie wykonujemy w kolorze czarnym

Dostępne modele

Wykonujemy również donice w niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienie Klientów.

Donice betonowe wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każda z donic jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą. Jeśli pragniesz się wyróżnić i kupić element o niebanalnym charakterze, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Donice, które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę lub złożyć zamówienie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Powiązane produkty

Każda z naszych donic betonowych jest impregnowana w procesie produkcyjnym, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne oraz redukują powstawanie wykwitów. Stosujemy w tym celu impregnat silikonowy Yumasil GS. Warto nałożyć dodatkową warstwę po zakończeniu prac budowlanych. Producent zaleca ponowienie czynności po okresie 2-3 lat od pierwotnego wykonania impregnacji.

Wybrane realizacje

Scroll to Top