Wszystkie produkty z betonu architektonicznego w całości wytwarzane są w naszej manufakturze w Polsce.

Doświadczenie mierzone w setkach tysięcy metrów kwadratowych wyprodukowanych materiałów

Praca z betonem architektonicznym to dla nas chleb powszedni. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty, które cechuje wysoka jakość, trwałość oraz estetyka wykonania. Na swoim koncie mamy tysiące realizacji. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami (sprawdź naszą mapkę partnerów), ale również realizujemy zamówienia Klientów indywidualnych. W naszej hali produkujemy elementy z betonu architektonicznego od typowych płyt betonowych przez donice betonowe na elementach wyposażenia wnętrz skończywszy. Slabb jest prekursorem stosowania bloczków betonowych w tworzeniu ogrodzeń. Jest to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w prosty sposób tworzyć estetyczne ogrodzenia wykonane z betonu.
Pamiętaj, że beton jest materiałem trudnym do ujarzmienia. Jeśli szukasz solidnej firmy, z wieloletnim doświadczeniem, dla której proces jego produkcji nie stanowi już żadnych tajemnic, to dobrze trafiłeś

Od zamówienia do wysyłki – o wysoką jakość dbamy bez ustanku

W naszej manufakturze cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu nasze produkty możemy w pełni przystosować do wymagań zamawiającego.
Dbamy o to, aby do mieszanki betonowej trafiły najwyższej klasy materiały, sami przygotowujemy formy, w których beton nabiera odpowiednich kształtów, a następnie zapewniamy mu odpowiednie warunki niezbędne do procesu dojrzewania, dzięki któremu zachowuje on swoje właściwości przez długie lata. Na czas wysyłki wszystkie produkty są odpowiednio zabezpieczone. Długoletnia praca z betonem pozwoliła nam na stworzenie autorskich systemów montażu, a odpowiednie instrukcje są wysyłane do Klientów wraz z zamówieniem. W swoim asortymencie posiadamy również chemie do montażu betonu architektonicznego, której używanie rekomendujemy (warunek konieczny do uzyskania gwarancji).
Takie podejście pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wykonania i olbrzymią trwałość wyrobów z betonu architektonicznego firmy SLABB.

Zaprojektowane z myślą o każdym szczególe – w naszych produktach nie ma przypadku

Elementy z betonu architektonicznego produkowane w SLABB powstają w ścisłej współpracy z architektami lub artystami. Każdy element jest zaprojekowany tak, aby na rynku wyróżniać się funkcjonalnością i trwałością. Płytki betonowe dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, elementy wyposażenia wnętrz z betonu architektonicznego są ergonomiczne, donice betonowe i ich standardowe wymiary nie są dziełem przypadku, a efektem ogromnego doświadczenia w ich produkcji. Jesteśmy również otwarci na współpracę w ramach tworzenia elementów betonowych zgodnych z podesłanym projektem. W takich przypadkach służymy naszym doświadczeniem i niejednokrotnie pomagamy zmodernizować projekt tak, żeby był bardziej ergonomiczny i trwalszy. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że produkt który kupisz jest zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Postaw na solidną i trwałą pracę ludzkich dłoni, a nie na produkty wytwarzane maszynowo.

Scroll to Top