Płyty tarasowe
Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Płyty tarasowe SLABB – to współczesny wymiar elegancji, są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych okładzin tarasowych. Płyty produkowane są z betonu architektonicznego w technologii WET-CAST, ręcznego odlewania.
W kolekcji SLABB poza płytami do ogrodu oferujemy również bloczki ogrodzeniowe (link) oraz donice z betonu architektonicznego (link) utrzymane w tej samej stylizacji, pozwala to na spójne zagospodarowanie całej przestrzeni wokół domu.
Ze względu na swoje właściwości fizyczne beton architektoniczny jest bardzo funkcjonalnym materiałem na taras – jest to materiał odporny na najsurowsze warunki atmosferyczne, nie straszne mu mroźne zimy jak i upalne lata, a przy tym wygląda elegancko.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

Istnieje również możliwość wykonania płyt w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Dostępne wymiary

Wykonujemy również płyty w niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienie Klientów.

Płyty tarasowe z betonu architektonicznego wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każda z płyt jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą.
Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać tarasowi niebanalnego charakteru to z pewnością zakochasz się w betonie architektonicznym. Płyty które zamówisz trafią do ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę lub złożyć zamówienie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Powiązane produkty

Metoda na sucho (na podsypce) – żwirek płukany, piasek (warstwa odsączająca), tłuczeń (podbudowa), grys (podsypka wyrówująca) -> szczegółowe informacje w instrukcji montażu dostępnej w plikach do pobrania.

Metoda na wspornikach (taras wentylowany) – W przypadku płyt o wymiarach 60 x 60 cm zalecamy użycie 4 wsporników na narożach plus 1 na środku płyty , w przypadku płyt o wymiarach 120 x 60 cm zalecany użycie 7 wsporników, 4 na narożach, 2 dodatkowych w połowie dłuższego boku płyty plus 1 na środku płyty. Zalecamy również zastosowanie głowic samopoziomujących w celu uzyskania idealnie płaskiej powierzchni. -> szczegółowe informacje w instrukcji montażu dostępnej w plikach do pobrania.
Każda z naszych płyt tarasowych jest impregnowana po procesie produkcyjnym, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne oraz redukują powstawanie wykwitów. Stosujemy w tym celu impregnat silikonowy Yumasil GS. Warto nałożyć dodatkową warstwę po zakończeniu prac budowlanych. Producent zaleca ponowienie czynności po okresie 2-3 lat od pierwotnego wykonania impregnacji.

Wybrane realizacje

Scroll to Top