Obudowy kominków

Ze względu na swoje właściwości fizyczne beton architektoniczny jest materiałem, który sprawdzi się idealnie użyty zarówno jako element obudowy kominków jak i na posadzce – nawet przy ogrzewaniu podłogowym. Płyty betonowe wolno się nagrzewają, jednakże po rozgrzaniu długo utrzymują swoją temperaturę.
Podłogę przy kominku można również obłożyć płytami betonowymi, które będą ułatwiać składowanie polan – bez ryzyka uszkodzenia posadzki. Rozgrzany do wysokiej temperatury beton nadal zachowuje wszystkie swoje właściwości fizyczne oraz estetyczne. Materiał charakteryzuje się również wysoką jakością w klasie ognioodporności, więc jego użytkowanie jest bardzo bezpieczne i nie stwarza żadnego zagrożenia pożarem.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

kolor-czarny

Czarny

Istnieje również możliwość wykonania płyt w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Dostępne wymiary

Wykonujemy również płyty w niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienie Klientów.

Płyty w miejscu docelowym można umieszczać zarówno w pionie jak i w poziomie. W zależności od sposobu aranżacji wnętrza warto również rozważyć położenie na kominku elementów w dwóch różnych kolorach.
Aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość oferowanego wyrobu, nasze płyty w fazie produkcji są zbrojone. Docinanie elementów pod konkretny wymiar jest więc możliwe jedynie w przypadku zastosowania specjalistycznej tarczy przeznaczonej do cięcia betonu.
Najcieńsze płyty, które można umieścić na obudowie kominka mają grubość 18 milimetrów.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę lub złożyć zamówienie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Powiązane produkty

Wybrane realizacje

Przewiń do góry