Wyposażenie wnętrz

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie Manufaktury SLABB w produkcji elementów betonowych pozwala nam tworzyć coraz bardziej nietypowe wyroby.
W skład naszego asortymentu wchodzą podstawowe elementy wyposażenia wnętrz m.in. lampy oraz stoliki kawowe.
Produkty staramy się łączyć z drewnem, dzięki któremu beton nabiera zupełnie nowego i ciekawego charakteru. Oferta jest systematycznie powiększana, możemy również wyprodukować przedmioty według indywidualnego projektu.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

kolor-czarny

Czarny

Dostępne elementy

Wykonujemy wszelkiego rodzaju meble, obudowy kominków, umywalki, stoły, dowolne elementy według indywidualnych projektów.

Elementy wyposażenia wnetrz produkowane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i kupić element o niebanalnym charakterze, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Elementy które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Powiązane produkty

Impregnat hydrofobowy przeznaczony jest do wewnętrznego i zewnętrznego hydrofobowego zabezpieczenia i uszlachetnienie podłoży z betonu architektonicznego. Impregnat głęboko penetruje strukturę podłoża, znacznie zmniejszając nasiąkliwość betonu architektonicznego, a jednocześnie sprawia że podłoże pozostaje paro przepuszczalne. Preparat może być stosowany nawet na wilgotne powierzchnie. Chroni przed rozwojem wykwitów, zwiększa mrozoodporność podłoża, ułatwia usuwanie plam z oleju i innych zanieczyszczeń.

Wybrane realizacje

Scroll to Top