Bloczki ogrodzeniowe z betonu architektonicznego.
Nowoczesne ogrodzenia dla wymagających.

Bloczki ogrodzeniowe SLABB z wysokiej jakości betonu architektonicznego to ekskluzywny produkt o unikalnej, niepowtarzalnej powierzchni. Bloczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia.
Bloczki ogrodzeniowe wytwarzane są w technologi Wet – Cast ( mokrego odlewania betonu w formach ) dzięki czemu uzyskujemy produkt o najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej, posiadające niepowtarzalną porowatą teksturę powierzchni.

Dzięki dużemu formatowi bloczki są bardzo łatwe oraz szybkie w montażu. Każdy element jest pusty w środku - na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą oraz zbrojeniem.

Aby bloczki były w pełni funkcjonalne i przez lata zachowały swój elegancki wygląd bloczki ogrodzeniowe zostają zaimpregnowane w procesie produkcyjnym specjalistycznym impregnatem hydrofobowym, dodatkowo zalecamy ich ponowną impregnację (najlepiej niezwłocznie po montażu) impregnat dostępny jest w naszej ofercie.

 
Pustaki Ogrodzeniowe

W naszej ofercie dostępne są modułowe bloczki ogrodzeniowe oraz daszki o wymiarach:

Dzięki  powyższym wymiarom bloczki można w pełni dopasować  do planowanego ogrodzenia oraz przestrzeni, którą zamierzamy nimi wypełnić.

Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym.  Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bloczki ogrodzeniowe SLABB sprawdzą się idealnie wraz z ogrodzeniami aluminiowymi firmy NIVE.
Ogrodzenia aluminiowe NIVE to połączenie nowoczesnego designu , nieograniczonego wyboru kolorystyki oraz niezawodnej, całkowicie odpornej na korozję konstrukcji.
Producent umożliwia wykonanie każdego elementu pod indywidualne zamówienie, w szerokim zakresie wysokości i szerokości.

Ogrodzenie NIVE bez wątpienia nada każdej posesji indywidualny charakter.  Bez kompromisów.

www.nive.pl

W ofercie marki Slabb znaleźć można również nowoczesne, przelotowe, skrzynki na listy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej wraz z zintegrowanymi przyciskami dzwonkowymi, domofonami oraz video-domofonami, kupując bezpośrednio od nas masz pewność ze wszystkie elementy będą pasowały do siebie perfekcyjnie a montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Bloczki ogrodzeniowe wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu ekskluzywny charakter to z pewnością powinieneś postawić na bloczki ogrodzeniowe SLABB. Elementy trafią do Ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

 

Galeria Realizacji Ogrodzeń z Betonu Architektonicznego 

 

Bloczki ogrodzeniowe SLABB