BLOCZKI OGRODZENIOWE
Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Bloczki ogrodzeniowe SLABB z wysokiej jakości betonu architektonicznego to ekskluzywny produkt o unikalnej, niepowtarzalnej powierzchni. Bloczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia.
Bloczki ogrodzeniowe wytwarzane są w technologi Wet – Cast (mokrego odlewania betonu w formach) dzięki czemu uzyskujemy produkt o najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej, posiadające niepowtarzalną porowatą teksturę powierzchni.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

Bloczki ogrodzeniowe wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy.

Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu ekskluzywny charakter to z pewnością powinieneś postawić na bloczki ogrodzeniowe SLABB. Elementy trafią do Ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę lub złożyć zamówienie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Powiązane produkty

Bloczki ogrodzeniowe SLABB sprawdzą się idealnie wraz z ogrodzeniami aluminiowymi firmy NIVE.Ogrodzenia aluminiowe NIVE to połączenie nowoczesnego designu , nieograniczonego wyboru kolorystyki oraz niezawodnej, całkowicie odpornej na korozję konstrukcji.Producent umożliwia wykonanie każdego elementu pod indywidualne zamówienie, w szerokim zakresie wysokości i szerokości.
W ofercie marki Slabb znaleźć można również nowoczesne, przelotowe, skrzynki na listy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej wraz z zintegrowanymi przyciskami dzwonkowymi, domofonami oraz video-domofonami, kupując bezpośrednio od nas masz pewność ze wszystkie elementy będą pasowały do siebie perfekcyjnie a montaż przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.
Idealny sposób na oznakowanie adresu oraz numeru swojej posesji. Bloczki ogrodzeniowe z betonu architektonicznego mogą zostać wykonane z dowolnym tłoczeniem.
Klej uszczelniający do bloczków ogrodzeniowych z betonu architektonicznego to specjalistyczne, gotowe do użycia, kauczukowe szczeliwo przeznaczone do uszczelnienia spoin pomiędzy bloczkami wykonanymi z betonu architektonicznego. Jest odporny na grzyby, pleśnie, nie jest wrażliwy na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Trwale łączy wszystkie elementy, tworząc solidne elastyczne połączenie.

Plastyfikator P40 wpływa na obniżenie napięcia powierzchniowego wody, co w połączeniu z jego intensywnym działaniem dyspergującym powoduje silne uplastycznienie betonu przy niewielkim dozowaniu. Aglomeraty ziaren cementu zostają zredukowane, a cement bardziej zwilżony przez co łatwiej daje się rozprowadzić z pozostałymi składnikami mieszanki. W ten sposób powstaje dobrze urabialny beton o podwyższonych parametrach fizyczno – chemicznych. P40 to specjalistyczny plastyfikator do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB.

Stabilizator SRA 1 to specjalistyczny stabilizator o właściwościach zmniejszających kurczliwość do produkcji betonu przeznaczonego do wypełniania bloczków ogrodzeniowych marki SLABB. SRA 1 poprawia właściwości zaczynu cementowego poprzez zmniejszenie tarcia wewnętrznego, ułatwia uzyskanie jednorodnego betonu, redukuje sedymentację, znacząco zmniejsza skurczliwość betonu podczas dojrzewania.
Aby bloczki były w pełni funkcjonalne i przez lata zachowały swój elegancki wygląd bloczki ogrodzeniowe zostają zaimpregnowane po procesie produkcyjnym specjalistycznym impregnatem hydrofobowym, dodatkowo zalecamy ich ponowną impregnację (najlepiej niezwłocznie po montażu) impregnat dostępny jest w naszej ofercie. Producent impregnatu zaleca powtarzanie procesu impregnacji co dwa lata.

Wybrane realizacje

Scroll to Top