Mała architektura miejska

Mała architektura miejska z betonu architektonicznego, to niezwykle estetyczne, funkcjonalne oraz trwałe elementy, które sprawdzą się idealnie w galeriach handlowych, rynkach, deptakach, skwerach.
Odpowiednia impregnacja betonu sprawia że nasze elementy małej architektury są w pełni odporne na warunki atmosferyczne.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

Istnieje również możliwość wykonania elementów w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Dostępne elementy

Wykonujemy również elementy małej architektury pod projekt.

Elementy małej architektury miejskiej z betonu architektonicznego wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce, każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton architektoniczny.
Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy, każda z elementów jest wyjątkowy i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą.

Wszystkie powyższe elementy zostały stworzone pod indywidualny projekt inwestorów. Jeśli planujesz podobną inwestycję koniecznie skontaktuj się z nami - jeśli my nie damy rady czegoś wyprodukować to oznacza, że z betonu zrobić się tego nie da!

Powiązane produkty

Każdy z elementów architektury miejskiej jest impregnowany w procesie produkcyjnym, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne oraz redukują powstawanie wykwitów. Stosujemy w tym celu impregnat silikonowy Yumasil GS. Warto nałożyć dodatkową warstwę po zakończeniu prac budowlanych. Producent zaleca ponowienie czynności po okresie 2-3 lat od pierwotnego wykonania impregnacji.

Wybrane realizacje

Scroll to Top