Stopnice betonowe

Stopnice betonowe, dzięki swojemu dodatkowemu zbrojeniu, sprawdzą się zarówno w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Ręczna produkcja sprawia, że schody są bardzo trwałe i spełnią swoje zadanie również w inwestycjach publicznych, a lata pracy i tysiące osób z nich korzystających nie pozostawią na nich żadnego śladu.

Dostępne kolory

kolor-bialy

Biały

kolor-szary

Szary

kolor-antracyt

Antracytowy

kolor-czarny

Czarny

Istnieje również możliwość wykonania stopnic w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.
Kolor czarny nie nadaje się do stosowania na zewnątrz.

Dostępne warianty

W ofercie dostępne stopnice o dwóch wariantach.
Okładziny L – kształtne oraz stopień z podstopnicą

Stopnice betonowe wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każda ze stopnic jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą.
Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać wnętrzu niebanalnego charakteru to z pewnością zakochasz się w betonie architektonicznym. Stopnice, które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę lub złożyć zamówienie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Powiązane produkty

Klej monotack 25kg – zużycie 8kg/m2
Każda z naszych stopnic betonowych jest impregnowana po procesie produkcyjnym, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne oraz redukują powstawanie wykwitów. Stosujemy w tym celu impregnat silikonowy Yumasil GS. Warto nałożyć dodatkową warstwę po zakończeniu prac budowlanych. Producent zaleca ponowienie czynności po okresie 2-3 lat od pierwotnego wykonania impregnacji.

Wybrane realizacje

Scroll to Top