Płytki 3D

Beton architektoniczny, to nie tylko prostokątne płyty. Długie lata doświadczeń przekładające się na setki tysięcy metrów kwadratowych wylanego materiału sprawiają, że beton architektoniczny potrafimy zamienić w prawdziwe dzieła sztuki. W ofercie firmy SLABB znajdziesz szeroki wybór płytek 3D, które w całości wykonane są z betonu architektonicznego. Zespół doświadczonych projektantów dba o to, aby ich kształt był nie tylko piękny, ale również bardzo funkcjonalny.

3D Pyramids

Płytka 3D Pyramids zaprojektowana została z myślą o wszystkich wielbicielach prostych, geometrycznych kształtów.

Wymiary płytki: 20x20 cm. Wysokość - 4 cm.

3D Pillow

Płytka 3D Pillow to element z betonu architektonicznego, jej gładka powierzchnia i kształt daje złudzenie miękkości. Świetnie sprawdza się w sypialni oraz salonie i holu.

Wymiary płytki: 40x40 cm. Wysokość - 3 cm.

3D Puzzle

Płytka 3D Puzzle dostępna jest w kilku kształtach, które pozwalają na stworzenie zamkniętej układanki. Dzięki swojej gładkiej powierzchni z powodzeniem może być również stosowana jako okładzina podłogowa.

Wymiary płytki: 30x30 cm. Wysokość - 2 cm.

3D Mare

Płytka 3D Mare zaprojektowana została we współpracy z lokalną Malarką. Kształt elementu inspirowany jest naturą, ale świetnie sprawdza się również w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Wymiary płytki: 20x20 cm. Wysokość - 2 cm.

3D Flos

Płytka 3D Flos zaprojektowana została we współpracy z lokalną Malarką. Prosty, ale nietypowy kształt daje bardzo dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych.

Wymiary płytki: 20x20 cm. Wysokość - 2 cm.

3D Hex

Płytka 3D Hex zamknięta jest w kształcie foremnego sześciokąta. Dzięki swojej prostej powierzchni nadaje się idealnie również jako okładzina podłogowa - nawet przy ogrzewaniu podłogowym.

Wymiary płytki: 28x14 cm.

3D SQR 1 - Projekt Firma TEKT

Płytka 3D SQR 1 zaprojektowana została przez architektów firmy TEKT. Sprawdzi się idealnie zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i publicznych.

Wymiary płytki: 20x20 cm. Wysokość - 4 cm.

3D Trix 1 - Projekt Firma TEKT

Płytka 3D Trix 1 zaprojektowana została przez architektów firmy TEKT. Trójkątny kształt nada wnętrzu niebanalnego i ciekawego charakteru.

Wymiary płytki: 15,5 x 18 cm. Wysokość - 2,5 cm.

3D Block 1 - Projekt Firma TEKT

Płytka 3D Block 1 zaprojektowana została przez architektów firmy TEKT. Jest to jedyny w swoim rodzaju luksfer w całości wykonany z betonu architektonicznego.

Wymiary płytki: 20x20. Wysokość - 8 cm.

Płytki 3D w pełni zachowują swoje właściwości jedynie w najgładszym wariancie porowatości. Istnieje jednak możliwość wylania płytek porowatych, lub bardzo porowatych na indywidualne zamówienie Klienta.

Firma SLABB tworzy płytki 3D w 4 podstawowych kolorach: białym, szarym, antracytowym i czarnym. Naturalne barwy betonu podkreślają jego charakter i idealnie wpasowują się zarówno w nowoczesne jak i rustykalne wnętrza. Istnieje również możliwość wykonania płyt w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Płytki 3D z betonu architektonicznego wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce.

Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każda z płytek jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą (płytki wychodzą oczywiście z tej samej formy i zachowują swoje wymiary). Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać wnętrzu niebanalnego charakteru to koniecznie postaw na beton architektoniczny. Płytki 3D, które zamówisz trafią do Twojego mieszkania wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy - nawet najmniejszy szczegół.