Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego.

Elewacje budynków wykonanych z płyt z betonu architektonicznego to obecnie najmodniejszy trend w architekturze. Beton architektoniczny nie tylko jest trwały oraz mrozoodporny ale dzięki swoim właściwością takim jak ponadczasowy elegancki wygląd, niepowtarzalna tekstura powierzchni, prosty nowoczesny wygląd nada każdemu obiektowi unikalny charakter.

płyty z betonu architektonicznego

płyty betonowe SLABB

 

Płyty elewacyjne SLABB wytwarzane są w technologii WET CAST z mieszanki barwionej w masie dzięki czemu uzyskujemy jednolity produkt najwyższej jakości wytrzymałościowej oraz wizualnej.

Posiadamy w swojej ofercie wiele standardowych rozmiarów płyt elewacyjnych, jednak wychodząc naszym klientom naprzeciw jesteśmy w stanie wyprodukować płyty pod indywidualny wymiar.

Płyty elewacyjne SLABB produkowane są w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym. Naturalne barwy betonu podkreślają jego charakter i idealnie wpasowują się zarówno w nowoczesne jak i rustykalną architekturę.

Istnieje również możliwość wykonania płyt w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Płyty Beton Architektoniczny SLABB

Płyty elewacyjne SLABB możemy montować przy użyciu 3 certyfikowanych systemów:
- na klej
- system kamieniarski na kotwach
- system na stelażu.
Wybór systemu uzależniony powinien być od charakterystyki danego obiektu.
Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach klimatycznych takich jak deszcz czy mróz.

 

Zapraszamy do kontaktu.