Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego.

Elewacje budynków wykonanych z płyt z betonu architektonicznego to obecnie najmodniejszy trend w architekturze. Beton architektoniczny nie tylko jest trwały oraz mrozoodporny ale dzięki swoim właściwością takim jak ponadczasowy elegancki wygląd, niepowtarzalna tekstura powierzchni, prosty nowoczesny wygląd nada każdemu obiektowi unikalny charakter.

Nowoczesne betonowe elewacje

 

Płyty elewacyjne SLABB

 

Płyty elewacyjne SLABB wytwarzane są w technologii WET CAST z mieszanki barwionej w masie dzięki czemu uzyskujemy jednolity produkt najwyższej jakości wytrzymałościowej oraz wizualnej.

Posiadamy w swojej ofercie wiele standardowych rozmiarów płyt elewacyjnych, jednak wychodząc naszym klientom naprzeciw jesteśmy w stanie wyprodukować płyty pod indywidualny wymiar.

Płyty elewacyjne SLABB produkowane są w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym. Naturalne barwy betonu podkreślają jego charakter i idealnie wpasowują się zarówno w nowoczesne jak i rustykalną architekturę.

Istnieje również możliwość wykonania płyt w innym kolorze na indywidualne zamówienie Klientów.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

 

Elewacja z betonu architektonicznego

Płyty elewacyjne SLABB możemy montować przy użyciu 3 certyfikowanych systemów:
- na klej
- system kamieniarski na kotwach
- system na stelażu.
Wybór systemu uzależniony powinien być od charakterystyki danego obiektu.
Płyty elewacyjne z betonu architektonicznego doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach klimatycznych takich jak deszcz czy mróz.

 

Zapraszamy do kontaktu.